Teatr Rampa w Warszawie jest teatrem muzycznym, w którym jego wieloletnia tradycja połączona jest z nowoczesnością w formie i treści, a teraźniejszą rzeczywistość teatru tworzą nowi, utalentowani twórcy i wykonawcy. Spektakle przygotowane są z myślą o wszystkich grupach Widzów (których teatr gościł już ponad sto tysięcy) z uwzględnieniem ich gustów oraz oczekiwań. Teatr wystawia także sztuki dla dzieci.

Teatr posiada dwie sceny, na których odbywają się spektakle różnego typu: klasyka literatury polskiej i zagranicznej oraz autorskie przedstawienia.

Wśród propozycji teatru znajdują się: RENT – musical Jonathana Larsona, który odmienił Broadway na zawsze, MusicaLove – The Show z najpiękniejszymi miłosnymi songami pochodzącymi z najsłynniejszych musicali w wykonaniu gwiazd scen europejskich, intrygująca interpretacja Mistrza i Małgorzaty, polska klasyka w nowej formie, czyli Damy i Huzary czy kultowy Jeździec Burzy – opowieść o Jimie Morrisonie z niezwykłym wykonaniem najbardziej znanych dzieł tego wokalisty i zespołu The Doors.

Wśród tych propozycji znajduje się od 30 października 2015 r. spektakl Rapsodia z Demonem z nowymi, zaskakującymi wykonaniami utworów zespołu Queen.

Bieżący repertuar sprawdzić można na stronie internetowej Teatr Rampa

Adres: Kołowa 20, Warszawa